O nas

Poznaj nas

Doświadczenie i ludzie

OXYLED to firma działająca na rynku od 14 lat. Przez cały ten czas robimy wszystko, aby być na bieżąco w tej często zmieniającej się branży. Nasza pasja do światła sprawia, że każdego dnia zespół profesjonalistów pracuje nad tym, aby dostarczyć naszym klientom jakościowo najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Siłą naszej firmy są nasi pracownicy. To oni dbają o każdy etap produkcji i dystrybucji naszych produktów. Również od początku istnienia marki jesteśmy zaangażowani w największe oświetleniowe wydarzenia.

Zwiedzamy świat w poszukiwaniu wiedzy oraz najlepszych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia. Nasi klienci cenią w nas przede wszystkim doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu problemowi oraz dbałość o design naszych produktów. OXYLED to firma, której bliskie jest pojęcie ekologii i zrównoważonego zużywania energii elektrycznej. Przyczyniamy się do podnoszenia świadomości oddziaływania światła na środowisko naturalne.

OXYLED – Niech żyje światło!

14 lat na rynku
70 sklepów z naszymi produktami
1615 produktów
597 zadowolonych użytkowników

Nasze produkty, naszą siłą

Jesteśmy tam, gdzie design jest równie ważny co parametry techniczne…

Pod szyldem OXYLED znajduje się szeroki asortyment produktów, które stopniowo wdrażaliśmy przez lata biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów oraz naszą wizję odnośnie designu. Starannie dbamy o to, aby każdy produkt OXYLED odzwierciedlał naszą wizję, a materiały użyte przy produkcji były jakościowo najlepsze. Serce, które włożyliśmy w każdy produkt daje swoje odzwierciedlenie wśród zadowolonych klientów – to właśnie dla nich i z myślą o nich jesteśmy.

W skład naszych produktów wchodzą: HOME & DECOR – produkty dla domów i hoteli, ESSENTIALS – źródła światła i filamenty oraz RETAIL & INVESTMENT – panele LED, plafoniery, reflektory, downlighty, systemy liniowe i przemysłowe. Szeroki wybór barw, mocy, strumieni i różnokształtnych łączników sprawia, że jedyne co ogranicza możliwości naszych opraw to Twoja wyobraźnia. Nasze produkty możecie zobaczyć w każdej branży: sieciach sklepów, restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych, ośrodkach oświaty, miejscach pracy czy domach prywatnych. Dbamy również oto, by dedykowane produkty spełniały normy oświetleniowe oraz były przyjazne dla miejsca pracy.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Akceptuję Polityka prywatności
Zapisz do PDF
Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)