ARDIZONE – Produkty premium

13.01.2021

4 razy TAK

Mamy dla was kilka powodów, dla których system ARDIZONE będzie najlepszym wyborem.

ARDIZONE to specjalna linia produktów, stworzona ze szczególną dbałością o jakość i design. Dlaczego warto? Chociażby dla:


1. Modułowość

System ARDIZONE to 14 baz do montażu w szynoprzewodzie, natynkowo i na ścianach, 7 modułów świetlnych działających w systemie plug&play montowanych w bazach na bezpieczny i trwały klips, 4 modele pierścieni dekoracyjnych, 4 dostępne warianty optyczne oraz zestawy odbłyśników do modelowania kątów świecenia. Stwórz swoją własną kompozycję lub zdaj się na gotowe zestawy przygotowane przez naszych specjalistów.

2. Jakość

ARDIZONE to jedna z flagowych grup naszych opraw, dlatego stosujemy w nich wyłącznie najwyższej jakości podzespoły elektroniczne, a efektywne oddawanie ciepła gwarantuje trwały aluminiowy korpus. Dostawcą systemów zasilania w zależności od konfiguracji jest HEP, PHILIPS, OSRAM lub TRIDONIC, natomiast diod BRIDGELUX

3. Wszechstronność

Szeroka gama modułów pozwala spójnie i bez kompromisów oświetlić całe wnętrze oprawami serii ARDIZONE. W portfolio mamy zarówno oprawy montowane do szynoprzewodów, jak i nocne bazy z przełącznikami patyczkowymi lub dzwonkowymi, wąskie odbłyśniki do oświetlania dekoracji i obrazów, a także szerokie do oświetlenia ogólnego, jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia.

4. Sterowanie

Wszystkie bazy dają możliwość rozbudowy o ściemniane zasilacze w systemie fazowym, 1-10V lub DALI, w zależności od twoich potrzeb i ograniczeń instalacji.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Akceptuję Polityka prywatności
Zapisz do PDF
Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)